Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

EVDEN EVE TAŞIMACILIK SÖZLEŞMESİ

                Tarih: gün/ay/yıl

EVDEN EVE TAŞIMACILIK YAPTIRAN MÜŞTERİ BİLGİLERİ:

İSİM, SOYİSİM :
TELEFON :
TAŞINACAK EVDEN EŞYA YÜKLEME TARİHİ :
EŞYA YENİ EVE TESLİM TARİHİ :
TAŞIMA YAPILACAK EŞYALARIN GENEL TANIMI, CİNSİ :
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK OLACAKMI : EVET/HAYIR
ADRES (EŞYALARIN ALINACAĞI) :
ADRES (EŞYALARIN TESLİM OLACAĞI YENİ EV) :
EVDEN EVE TAŞIMACILIK FİYATI TL:

EVDEN EVE TAŞIMACILIK ŞARTLARI:

1- Evden eve taşımacılık fiyatlarımıza %18 KDV hariç olup ödemenin yarısı eşyalar araca yüklendikten sonra, kalan yarısı yeni eve adrese teslimde yapılır.
2- Evden eve taşımacılık sigortası fiyata dâhildir.
3- Evden Eve Taşımacılıkta müşteri dışından kaynaklı her türlü mali ve maddi sorumluluk müşteriye yüklenemez, sorumluluk sigorta şirketine aittir. Taşımacılık Günü ertelemesi firmamıza 2 gün öncesinden bildirilmesi gerekir.
4- Firmamız evden eve taşıma esnasında para ve ziynet eşyasından sorumlu değildir.
5- Firmamız evde bulunan ağır para kasası veya piyanodan ek ücret talep eder. Bunlar evden eve nakliye ücretine dâhil değildir.
6- Fiyatlarımız sadece bir seferlik bir anlaşma için geçerlidir. 
7- Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve ambalajlanması evden eve nakliyat şirketi yetkili personeli tarafından yapılacaktır.
8-Paketlerin tamamı evden eve nakliyat firması yetkili personel tarafından açılacak ve müşterinin onayı alınacaktır. Ev sahibini hasar noksan konusunda itirazları varsa, hizmetin hemen bitiminde bildirmek zorundadır. Yetkili personel evden ayrıldıktan sonra vuku bulacak itirazlar kabul edilmeyecektir.
9-Evden Eve Nakliye firması iş bu sözleşmede yazılı herhangi bir şarta uymaması halinde eşya sahibi bu sözleşmeyi tek taraflı iptal etme hakkına sahip olacaktır.
10-Evden eve nakliyat firması eşyaları kaza ve hasara karşı 30.000TL değerinde evden eve taşımacılık sigortası ile sigortalayacaktır.
11-Evden Eve Taşımacılık Firması taşımayı kapalı kasa araç ile yapacağını beyan etmiştir.

Sözleşmenin Sona Ermesi

İşbu sözleşme evden eve taşımacılık firmasının eşyayı hasarsız bir şekilde taşınılacak yeni adrese teslim etmesi, bu sözleşmede belirtilen şekilde yerleştirmesi, montaj yapması ve bu adresten ayrılması ile sona erer. Teslimat sırasında eşyalarda hasar tespit edilmesi durumunda bunun bir tutanakla kayıt altına alınması  gerekir.

Asansörlü evden eve taşımacılık nasıl yapılıyor ve hangi asansörler kullanılıyor?

Gaziantep de 1.kattan itibaren taşımacılığı asansörlü olarak yapmaktayız. Asansörlü evden eve taşımacılık araçları özel tasarlanmış araçlardır. Aracın üzerinde taşıma için bir hareketli, çelik sepet bulunur. Asansör sepeti çelik kablolar ve motor aracılığı ile yükü yukarı çıkarır ve indirir. Bu işlemler aracın üzerinde gerçekleşir. Asansörlü evden eve taşımacılık aracını kullanan kişi aynı zamanda asansörün operatörüdür. Yükleme ve indirme yapan Gaziantep evden eve taşımacılık firması elemanları operatörü yönlendirir ve sistem işletilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBeytullah KAYA 📞